"Zdrowie tak jak pieniądze zdobywa się w pocie czoła. Aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną dobrego stanu zdrowia"


czwartek, 7 listopada 2019

siódmy...

https://www.relive.cc/view/vZqNNxKg3Gq                 dzień roztrenowania uczciłem dreptaniem na "Bałtyk" he,he... Okrążeniem "Pacyfiku" i kąpielą w jego wodach;) pod brzózkami.
Pierwszy tydzień biegowego postu jest chyba najgorszy. Uzależnienie jak u nałogowego alkoholika domaga się może nie od razy setki, ale przynajmniej dziesięciu kilometrów hi,hi...  Fizycznie nie jest tak źle, ale psychicznie masakra. Nie dość, że jesień jest depresyjną porą roku to brak stałej porcji endorfin ma niesamowity wpływ na obniżenie nastroju:( Rozdrażnienie, zniecierpliwienie i chandra, żeby nie powiedzieć wkurw;) 
Nie na darmo endorfinki zwią hormonami szczęścia he,he...
Woda stygnie powoli, ale temperatura powietrza zmienia się co rusz. Nie tak dawno było -3, zaraz potem ponad dziesięć stopni plus, a teraz siedem kresek powyżej zera. Kilka migawek z dziś;)
Marzy mi się już prawdziwe morsowanie w zimowej scenerii:))  Co niektórzy straszą nadejściem "rosyjskiej" zimy?! Co to niby miałaby być śnieżna, mroźna i długa, lecz jaka będzie dopiero się okaże.  
Niedawno jakiś pesymista powiadał, że w Polsce jest już tak źle, że nawet zima wyemigrowała do Ameryki hi,hi.. 
Co ma być to będzie! Zimy stulecia nam nie potrzeba. Ale normalna zima ze śniegiem, mrozem i daj Boże słoneczkiem jest przepiękna:)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Szukaj na tym blogu:

Translator

...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13

...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13