"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

niedziela, 18 października 2015

Górki i schody...

ale było super he,he... Start i górka Pafawagu, potem schody nad Hallera i kierunek górka Skarbowców. Dalej park Grabiszyński i cmentarz Żołnierzy Polskich. Mocny podbieg i zbieg po bruku. Powrót z drugiej strony górki Skarbowców;) znowu schody i żeby nie było za dobrze jak powiedział jeden z organizatorów wbieg zbiegiem pod górkę Pafawagu i w dół do mety:) Tak pokrótce wyglądała trasa świetnego Biegu Trzech Wzgórz we Wrocławiu.
Wolę starty w godzinach przedpołudniowych. I chociaż wczoraj na trasę ruszyliśmy o siedemnastej biegło mi się rewelacyjnie:) Mimo wspomnianych "atrakcji" udało mi się tę fajną trasę przebiec w niezłym czasie i przed zmierzchem;)
Załapałem się na tę imprezę w ostatniej chwili i nie żałuję:) Ba, polecam ten bieg, bo trasa jest super! Ciekawa, urozmaicona;) dobrze oznakowana i daje nieźle w kość hi,hi...
Na pakiet nigdy nie narzekam, bo "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda" Dla mnie okey! Była woda, tabliczka czekolady, opaska odblaskowa i jak zawsze trochę "makulatury";) Na trasie woda. Po biegu drewniany medal i picie, ale przecież to tylko dodatki. Dobrze, że jest sprawne biuro, szatnie, depozyt... Jednak dla mnie liczy się przede wszystkim trasa i fajne bieganie. Aha, był jeszcze na koniec Bieg Krasnala - niestety szkoda, że po ciemku:( i losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.
Nagradzano na podium trzy pierwsze miejsca open kobiet i mężczyzn oraz tylko zwycięzców w kategoriach wiekowych K i M. Osobiście proporcje odwróciłbym. Rywalizujemy zawłaszcza w gronie rówieśników, więc tu dekorowałbym trójki, a w open najlepszą kobietę i mężczyznę. Wiem, koszty! Potrzeba więcej pucharów, nagród.... Ale czy muszą być puchary? Przecież samo "pudło" jest w pewnym sensie wyróżnieniem. Zatem nagrody mogłyby być symboliczne. Cóż orgowie boją się zapewne o frekwencję. Bo wielu biegaczy wybiera starty kalkulując: co dają? opłaca się - nie opłaca startować ?:(
Będąc w Alltoting przykładowo na pudle była paczka makaronu i dyplom cha,cha... Gadżeciarze oczywiście byliby przeciw, lecz tak z ręką na sercu ile można ustawiać w domu tych "sreber" do odkurzania;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13