"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

poniedziałek, 20 lipca 2015

Tydzień przed startowy...

http://www.podkowa-janow.pl/osmiornica/news.php więc od poniedziałku na luzie dyszka dla podtrzymania funkcji życiowych organizmu;)

W niedzielę wystartuję w Ośmiornicy na siedleckiej pustyni to zdążę się jeszcze upodlić he,he... Do 23-go lipca są zapisy z opłatą 40 zeta, a potem stówka. Na razie więcej zgłoszonych Nordiców niż biegaczy:( ale jeszcze trzy dni "piłka w grze";)

Po wczorajszym parnym, dusznym dniu dziś  rano niewielki deszcz i nieco ulgi:) Niby ponad dwadzieścia kresek na termometrze, lecz jest przynajmniej czym oddychać;)

Mała pętla wokół zbiorników, duża na zachód od parku i ponownie mała. Ulga od upałów i od razu wysyp biegaczy hi,hi... Na drugim małym kółku pogadałem trochę z Basią o biegowych butach, ciuchach  z 'lideala' i wolnym bieganiu;)

Co do butów muszę reklamować moje adasie:( Pęka siateczka w miejscu gdzie zginają się palce:( Mają trzy miesiące i ok. siedemset kilometrów przebiegu! Do niedawna zmieniałem buty, które wyglądały jak nówki po tysiącu kilometrów, ale padła amortyzacja. Cóż buty coraz droższe lecz jakość nie tyle wykonania co użytych  materiałów  do d...
Znając życie łatwo nie będzie:( We wszystkich sklepach na wszystko dwa lata gwarancji tylko prawie wszystkie zatrudniają "rzeczoznawców" od pisania odmów. No nie! skłamałbym raz reklamowałem buty w Decathlonie. Pani z kasy zawołała Pana z zaplecza ten obejrzał buty i ... kazał wybrać sobie nowe! Przyznaje byłem w szoku hi,hi... żadnego wysyłania butów, czekania na rozpatrzenie reklamacji!!!!
Zobaczymy na razie muszę się "przesiąść" na trochę już zdeptane Brooksy:(

1 komentarz:

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13