"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

wtorek, 21 lipca 2015

Dobry dzień...

od samego rana, bo dziś na trasie spotkałem samych uśmiechniętych biegaczy;)
Zaraz na początku kiedy leciałem w dół pola namiotowego slalomem miedzy drzewami przechodząca Babeczka uśmiechając się "od ucha do ucha" przyglądała się co wyczyniam he,he...
 Na "Bałtyku" też biegacze i kijarze dzisiaj tryskający radością:) - cześć cześć, witam witam, dzień dobry dzień dobry:) Nie wiem, czy coś było w powietrzu ? hi,hi...
Bywa, że  jak spotykam biegacza, biegaczkę, czy nordika, nordiczkę to odnoszę wrażenie jakby biegnąc lub maszerując przeżywali niewyobrażalne tortury za karę;) I wcale nie chodzi tu o zmęczenie.
Zdarzało się, że na moje cześć albo witam spojrzenie pozdrawianej/ego/ gdyby mogło zabijać powaliłoby mnie trupem;)
Ale może dziś w kalendarzu świąt nietypowych jakieś święto życzliwości? he,he...
Na wstępie zrobiłem 'inspekcję' ścieżki rekreacyjnej Kto i co biega;) Potem na wyznaczonym odcinku dziesięć przebieżek. "Fruwałem" dzisiaj, aż się sam sobie dziwiłem;) Jakiś naprawdę dziś dobry dzień:)
Później "dołączyłem" do triathlonistów na "Pacyfiku", ale to nie moja liga;)  więc nawet nie próbowałem Im wchodzić w paradę. Podziwiałem Kacpra i Jego kolegę. Wrażenie robiły powtórzenia: dopłynięcie do brzegu wypad z wody i bieg, do wody... itd itd.
Po pluskaniu odświeżony, zregenerowany 'pogoniłem' jeszcze pod górkę na Kordeckiego rowerzystę he,he...
Krótkie bieganie:( jedynie dziewięć kilometrów. I okey:) nie  zawsze długo znaczy dobrze. Czasem krótko albo szybko też jest fajnie:)

1 komentarz:

  1. Bardzo często jak czytam twoje wpisy odnoszę wrażenie, że mam bardzo podobne spostrzeżenia :) A co do tych "spiętych" to jeszcze dodam, że najczęściej mają słuchawki w uszach i nie chcą nikogo i nic zauważyć. A jak już się ich zauważy to "śmierć" w oczach mają :) Ja wczoraj pobiegałem też "mało: bo 10k trochę tempa i przebieżek i dzisiaj mnie nogi bolą ;) Także raz szybciej raz wolniej, albo krócej lub dłużej tak trzeba bo jak ciągle jest tak samo to efektów nie ma i nudno się robi. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13