"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

wtorek, 25 czerwca 2013

przyszło lato

i ustąpiły upały;) Zdecydowanie wolę biegać w niższych temperaturach, więc mam nadzieję, że w najbliższą sobotę w Rybniku pogoda będzie dla biegaczy;)
To już czwarta edycja, a mój drugi Półmaraton Księżycowy:) dlatego myślę, że podobna wtopa jak we Wrocławiu nam chyba nie grozi??? odpukać w niemalowane hi,hi...
Ostatni tydzień to sześćdziesiąt dwa kilometry w czterech wyjściach. Poniedziałek i środa indywidualne bieganie po "przydomowej" trasie, a w czwartek i sobotę towarzyskie tuptanie po trasie biegu częstochowskiego oraz "bialskich" polach.
Dodatkowo w sobotnie przedpołudnie jeszcze udział w krótkim biegu propagującym bieganie w ramach akcji Honorowy Dawca Energii
 Długi czas prowadziliśmy w rankingu miast lecz ostatnio niestety nieoczekiwanie  wyprzedziło nas Zabrze i Wrocław:( Dlatego wszystkich lokalnych Patriotów zachęcam  do podjęcia sportowego wyzwania i powalczenia o fotel lidera dla naszego miasta. A tym samym i przede wszystkim o kasę dla Osób z upośledzeniem umysłowym w Częstochowie 
Wiem spora grupa biegaczy nie dysponuje telefonami, które mają gps i mogą pobrać aplikacje hdef:( Na pewno jednak są osoby, które może jeszcze o szczytnej akcji nie wiedzą lub po prostu się wahają, czy warto? Warto, warto:)) Polecam, bo przecież każdy kilometr się liczy!!!
Nadchodzi czas wakacyjnego wypoczynku i wyjazdów, ale z tą aplikacja można biegać wszędzie niezależnie od miejsca pobytu. Oczywiście namawiam do wybrania opcji: biegam dla miasta Częstochowa:)) 
Jak napisał Darekk: "szable (smartfony) w dłoń i do boju" cha,cha.....

Na koniec jako, że nie samym "chlebem człowiek żyje" he,he... w najbliższą sobotę kolejna jubileuszowa, dziesiąta już *Noc Kulturalna* pod hasłem "żywioły nie śpią"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13