"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

sobota, 18 maja 2013

Po weekendzie

w Sandomierzu przyszedł czas na "normalne" zwykłe bieganie:) Bez adrenaliny startowej, ale jakże fajne bieganie dla samego biegania:) 
W tygodniu po maratonie zrobiłem czterdzieści siedem kilometrów w pięciu wyjściach.  Dwa stałe punkty programu, czyli czwartkowy trening na trasie bc oraz sobotnie bieganie na Bialskiej w grupie i trzy solówki na przydomowej trasie. Z dodatkowych aktywności wtorek gimnastyka i dwa razy o poranku kąpiel w naszym "pacyfiku" czyli "letnie morsowanie" hi,hi...

Teraz od poniedziałku podobnie: czwartek trasa bc, dziś Bialska, dwa "letnie morsowania", trzy biegania sam na sam. Dodatkowo we wtorek wyjazdowy trening Zabieganych w ramach "Zabieganej czołówki" po Blachowniańskich lasach. Zaprzyjaźnieni biegacze na czele z Krzysztofem Parkitnym i Jackiem Chudym od 20:30 do 22:00 pokazywali nam swoje ścieżki w świetle czołówek. Były pogaduchy, śmichy chichy, co niektórzy "złapali nawet zająca" he,he...
Wyszło piętnaście kilometrów i aż żal było wracać;( Bezwietrznie, ciepło, rozgwieżdżone niebo... Fajne towarzystwo i świetne humory:) 

Szkoda tylko, że nasi gospodarze tak szybko uciekli i nie ma Ich na naszej zwariowanej ze szczęścia fotce;) 

Jutro luzik:) Od poniedziałku trochę mniej intensywne bieganie, bo w przyszłą niedzielę jedziemy na kolejną imprezę z naszego GP "XIX Pętlę Rudnicką"
Dzień wcześniej w sobotnie przedpołudnie z MOSiR_em na Promenadzie Czesława Niemena organizujemy kolejną edycję POLSKA BIEGA 2013  Zapraszamy wszystkich biegających, maszerów nw, a zwłaszcza osoby które dopiero chciałby zacząć szybciej przebierać nogami;)

Na koniec trochę się pochwalę;) Prowadzimy!!! W kwietniu rozpoczęła się rywalizacja czterech miast: Bytomia, Częstochowy, Wrocławia i Zabrza. W ramach akcji Honorowy Dawca Energii Fortum każdy biegacz po zainstalowaniu aplikacji w telefonie może wybrać miasto i przebiegnięte kilometry dodawać do rankingu. Kilometry zamieniane na watogodziny i na koniec Fortum przekaże darowiznę na cele charytatywne każdemu z miast. Wysokość darowizny będzie uzależniona od miejsca miasta w rankingu. Projekt trwa do września dlatego zachęcam do biegania i włączenia się do akcji. Każdy kilometr się liczy!!!

 

2 komentarze:

  1. A można biegać dla Częstochowy po Poznaniu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Możesz Bartek jeśli tak w aplikacji zaznaczysz:)Chyba tylko w wynikach będziesz wtedy figurował jako biegacz z Częstochowy;( Ta aplikacja ma ten minus, że nie podaje np nicków tylko biegacz z miasta ...... My wiemy kto ma ile kilometrów, więc rozróżniamy Kto jest Kto;)U nas na chwile obecną: 1.Darek 630,13km 2.Tomek 385,81km 3.ja 324,62km Pozdrowaśki:))

    OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13