"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

środa, 2 kwietnia 2014

6 bieg częstochowski...

już w tę sobotę. Dokładnie w rocznicę powstania Klubu Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa. Dziś jeszcze ostatni szczęściarze w konkursie wygrali dziesięć pakietów  startowych :) Gratulacje !
Trwają ostatnie przygotowania, pogoda zapowiada się świetna +10, bezchmurnie, więc w sobotę czekamy na biegaczki i biegaczy z całego kraju i nie tylko;) Niech jasnogórskie wzgórze znów zaroi się wielobarwną rzeszą pasjonatów szybszego przebierania nogami. Trasa jest wymagająca, lecz miejsce szczególne dlatego wszystkim uczestnikom życzę nowych rż i oczywiście kapitalnych wrażeń oraz dobrej zabawy. POWODZENIA!
Na nasz apel do mieszkańców: "Zgotujcie fantastyczny doping" zgłosiło się pięć ekip pragnących uzyskać tytuły SUPER KIBICA, więc zawodniczki i zawodnicy będą mocno zmotywowani do jak najszybszego pokonania dwóch pięciokilometrowych pętli wokół Jasnogórskiego Klasztoru:) 
Biuro zawodów w dniu biegu jest czynne od godziny 9:30. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i odebrania pakietów startowych.  

Ostatni tydzień to siedemdziesiąt dziewięć kilometrów w czterech wyjściach. Poniedziałek niecała dycha na luzie plus dziesięć podbiegów dla lekkiego "upodlenia";) Wtorek gimnastyka. Środa podobnie jak w poniedziałek dziesięciokilometrowy spokojny bieg i tym razem dla przewietrzenia dziesięć przebieżek. Czwartek dwa biegi częstochowskie, czyli dwudziestka na wspólnym treningu po trasie BC. Piątek relaks, odpoczynek i przyjemne, miłe labowanie:)) Sobota trzydzieści kilosów z hakiem po bialskich polach i lasach w świetnym towarzystwie. W niedzielę "letnie morsowanie" sobie darowałem, ale oczywiście Zmorsowani taplali się i plażowali w promykach marcowego słoneczka.
W ubiegłym roku w marcu nabiegałem 307 kilometrów, a teraz wyszło 308 i mam nowy miesięczny rekord życiowy he,he... Na tym podobieństwa obecnego i ubiegłorocznego pierwszego kwartału się kończą. Teraz w czasie trzech miesięcy zrobiłem 877 km, a rok wcześniej 744. W styczniu i lutym odpowiednio również się poprawiłem 2013-219 / 2014-290 oraz 2013-218 / 2014-279 Jest więc nadzieja, że na Cracovia Maraton będzie moc hi,hi...

Na koniec info z naszej strony:
"Tegoroczna edycja BC wchodzi w skład biegów zaliczanych do Grand  Prix Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Biegach Masowych w 2014r. Inicjatorem Grand Prix jest Komisja ds. Infrastruktury Sportowej i Rekreacyjnej działającej przy Ślaskim Związku Gmin i Powiatów.
W Grand Prix będą klasyfikowani zawodnicy i zawodniczki mieszkający na terenie województwa śląskiego.
Zasady uczestnictwa i  punktacji oraz pełen kalendarz imprez zaliczanych do GP dostępny jest na stronie internetowej
Zapraszamy do udziału we wszystkich biegach zaliczanych do  GP!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13