"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

poniedziałek, 25 lipca 2016

Św. Krzysztofie...

Patronie biegaczy miej nas w swojej opiece!
Dzisiaj przypada święto Patrona kierowców, podróżników, żeglarzy, woźniców, poszukiwaczy skarbów i etc. 
Po Mszy Świętej kapłani odmawiają modlitwę do św. Krzysztofa i święcą pojazdy:)
Św. Krzysztof jest też Patronem dzieci, więc Jego wstawiennictwie i modlitwie polecam naszą kochaną wnusię, Która załapała jakąś infekcje gardła:(( Zdrowiej szybko Wiktorciu!!!
Rzadko na moim dziennym liczniku po bieganiu widnieje liczba jednocyfrowa he,he... Ale zgodnie z założeniami ten tydzień ma być regeneracyjny i relaksacyjny;) 
Dziś dla Naszego Patrona dziewięć kilometrów. Tylko dziewięć, ale przecież liczy się jakość nie ilość. Potem pływanie w "Pacyfiku" i  powrót naokoło, bo nogi nie chciały wracać  hi,hi... Tak świetnie im się przebierało:) 
Pochmurno, lecz zarazem duszno, parno:( Temperatura powietrza powyżej dwudziestki, a woda stanowczo za ciepła:( Jakbym kąpał się w zupie brrr... 
Było krótko i fajnie w drodze na i z "Bałtyku" musiałem co chwila odwzajemniać pozdrowienia młodych pielgrzymów:) Sadząc po niesionych flagach i mowie zagranicznych;) Bardzo sympatycznych, radosnych i niezwykle urodziwych przedstawicielkach płci przeciwnej;)
fot Renia biega
Muszę też pochwalić się moim pierworodnym;) Wczoraj syn na Multi Orbicie 2016 wykręcił 170km! Brawo Kuba! Tym bardziej, że dopiero od niedawna ujeżdża swojego Gianta. Gratulejszyn!
Po południu jeszcze poświęcenie naszej niekiepskiej dajewo "babuszki nubiry" ;))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13