"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

środa, 20 lipca 2016

kłody pod...

nogi czasem rzucają hi,hi... ale i tak nigdy nie zbaczam z obranej drogi;)
Dzisiaj wg mojego "planu" he,he... dwa kółka na "Bałtyku" dziesięć dłuższych przebieżek, pętelka na koniec i w rezultacie prawie jedenaście kilometrów z "buta":)  
Chociaż zawalidroga już na samym początku jakby zdawała informować dziś lekko nie będzie;) było rewelacyjnie:) Pogoda wymarzona na bieganie. Po wczorajszym "nawadnianiu" biegało mi się nadspodziewanie lekko i przyjemnie he,he... 
Do tego towarzystwo biegaczek i nordiczek;) na wspólnie udeptywanej ścieżce rekreacyjnej motywuje dziadka do bardziej sprężystego kroku hi,hi...

*Niestety życie rządzi się swoimi prawami. Zaskakuje nas w najmniej spodziewanej chwili. Nigdy nie możemy być pewni kiedy przyjdzie czas na prawdziwą walkę. Walczyć trzeba zawsze i do końca. Bywa jednak, że nasza osobista przebojowość jest niewystarczająca lub nie jesteśmy w stanie własną siłą pokonać przeciwnika. Dlatego wtedy gdy potrzeba nam pomocy  przydaje się wsparcie innych ludzi.
Madlen wczoraj napisała: 
"Ania, z którą biegamy, jeździmy na rowerze, morsujemy... etc. Dziewczyna z mikrofonem, Która z prawdziwą pasją wykonuje reporterski zawód, uległa poważnemu wypadkowi. Jutro, w intencji jej powrotu do zdrowia w Katedrze odbędzie się o godzinie 18:00 msza święta. 
Spotkajmy się i skierujemy swoje myśli by dać jej siłę..... ona bardzo teraz tego potrzebuje."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13