"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

wtorek, 14 października 2014

Przez peptalka...

naraziłem się dziś pewnej Pani hi,hi... Biegnąc Huculską  kiedy miałem wyprzedzać idącą przede mną kobietę w  z telefonu w kieszeni odezwał się peptalk od Moniki *gogogogo*. Pani się odwróciła i ze wzrokiem o którym mówi się, że "zabija" spytała: "chciał pan coś ode mnie?" Zaskoczony usprawiedliwiłem się - nie, ja nie i  biegnąc dalej usłyszałem jeszcze za plecami "no myślę cholera jasna" Śmiałem się potem w duchu sam do siebie chyba z kilometr cha,cha... Dzięki Moniko, bo oprócz motywacji tym razem pepek miał dodatkową funkcję rozśmieszania:)
Ja to mam w ogóle "szczęście" do kobiet. Kiedyś jedna idąc z psem rozmiarów małego konia łapiąc go za obrożę z rozbrajającą mina spytała: "chce pan szybciej pobiegać?" he,he... To i kilka innych "przygód"opisywałem zresztą wcześniej.

Dzisiaj ciepło +15 i bardzo mokro. Przez cały dzień z małymi przerwami pada, ale do biegania to idealna pogoda. Jak dla mnie;) bo przynajmniej nie czuję, że się pocę;)
Powywijałem trochę po dzielnicy i nazbierało się tego blisko dziewiętnaście kilometrów.

 Nie wiem dlaczego, lecz ostatnio mam wrażenie, że biegnę bardzo wolno:( Nawet zastanawiałem się, czy nie uprawiam ostatnio
modnego i propagowanego przez Japończyków slow joggingu;) Patrząc jednak na międzyczasy i średnie tempo biegu 5:43 biegam jak wcześniej tylko może mi się bardziej śpieszy?

A teraz zobaczymy Czy piłkarze pójdą za ciosem;)

2 komentarze:

  1. Tempem się nie przejmuj bo wielu chciałoby takie mieć ... ps. Po wywijałem trochę podzielnicy = Powywijałem trochę po dzielnicy

    OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13