"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

czwartek, 21 sierpnia 2014

Czwartek...

czyli udeptywanie trasy biegu częstochowskiego. Dziś Damian ze Sławkiem zaczęli godzinę wcześniej, bo umówili się na cztery pięciokilometrowe pętle. Trochę mnie korciło "podpiąć" się, ale przecież miałem wyluzować;( Z rana dwójka na poranną kąpiel i teraz cztery kółka byłoby znów ponad dwadzieścia! W ramach walki z nałogiem odpuściłem i grzecznie od dwudziestej zrobiłem dwie pętle plus dobieg, czyli jedenaście kilometrów. A w sumie trzynastka i tak pękła;)

http://www.biegpokoju.zamosc.pl/Zapisy na Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny zamknięte. Na liście startowej 97 osób. Za tydzień o tej porze powinienem mieć za sobą połówkę tzn. dwa etapy;) Szkoda, że będę sam :( jeszcze dwoje Zabieganych i moglibyśmy uczestniczyć w rywalizacji drużynowej:)


Dziś na treningu "rozdzewiczyłem" nowe biegówki:) i już wiem, że pojadą ze mną do Zamościa he,he... Pewnie z innymi bym się nie odważył, ale butki tej firmy są dla mnie rewelacyjne. Poprzednie brooksy kupiłem w przeddzień Dębna i jak tylko włożyłem na stopy czułem, że "leżą jak ulał" jednak nie odważyłem się pobiec "królewskiego dystansu"
Za to niedługo po maratonie przeleciałem trzydziestkę cha,cha,cha... ale zabrzmiało;) i pełen komfort żadnych otarć, pęcherzy - jak w bamboszach hi,hi...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13