"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"
Do Cracovia Maraton

sobota, 17 września 2016

klamka zapadła...

wysłałem organizatorowi konkursu dane potrzebne do wpisania na listę startową 17 Poznań Maraton:)
Do startu tylko 21 dni! Trzeba zacząć przygotowania mentalne, bo przecież długie dystanse biega się głową, a nogami tylko przebiera hi,hi...
Muszę trochę uporządkować i rozplanować moje codzienne bieganie pod kątem tego startu. Pierwsze postanowienie: za tydzień 25-go Półmaraton Wielicki. Nie dla bicia rekordów, ale jako element treningu przygotowawczego. Tym razem po raz pierwszy odpuszczam trzydziestkę. Przed każdym z moich poprzednich maratonów zawsze robiłem taki trzydziestokilometrowy trening. Tylko zawsze wiedziałem o starcie kilka miesięcy wcześniej, a nie na trzy tygodnie przed he,he... Cóż wolę być niedotrenowany niż przetrenowany;)

Dzisiaj Bialska, czyli Aleja Brzozowa, Lasek Wilka i bialskie pola. Dwie sesje ćwiczeń przed i po na plenerowej siłowni i regeneracja w chłodnej wodzie na koniec. 
Dwadzieścia dwa kilometry "z buta" i trenowanie samotności długodystansowca, bo po nocnym deszczu byłem dziś jak "samotny biały żagiel" hi,hi... Fajnie mi się biegało chociaż jak zwykle po decyzji *biegnę maraton* ciało zaczyna "wymyślać" jakieś bóle he,he... Wiem, że nie chce, próbuje mnie odwieść od tego zamiaru, lecz jak powiedziałem klamka zapadła! 
W dniu startu (ma być ponad sześć tysięcy uczestników;) będzie musiało się pogodzić i wszystko minie jak "ręką odjął":)
Maraton po dwuletniej przerwie będzie prawie jak pierwszy;) A więc szczególny. Dedykuję go dla Wiktorii, Która niedawno skończyła roczek i tydzień  temu przetuptała z dziadkiem 60 metrów na Biegu Rodzinnym:))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13