"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

niedziela, 11 października 2015

nie myślałem...

https://picasaweb.google.com/104418756008194431802/IJurajskiPoMaratonZawiercianski02nawet, że na drugiej połówce połówki w Zawierciu będą takie górki he,he... Na starcie około czterech stopni na plusie i rewia mody hi,hi... Jedni na krótko; inni w ciepłych kurtkach i czapkach oraz rękawiczkach. A ja znów z ubiorem trafiłem w przysłowiowa dychę:) Dwie cienkie koszulki z długim rękawem, długie spodnie i było idealnie.
Poza tym brzuch lekki, samopoczucie super, więc biegło mi się dzisiaj rewelacyjnie:) Nogi same niosły mnie do przodu!
Niestety wcześniej nie widziałem profilu trasy i dlatego po jedenastu kilometrach trochę wzięło mnie zdziwko. Skąd Oni wytrzasnęli takie górki? Góra dół, góra dół he,he...
Jestem jednak zadowolony jak nigdy, bo dzisiejszy start był fantastyczny:) Już dawno nie biegło mi się tak entuzjastycznie;)
Co do organizacji imprezy? Zawsze jest co poprawiać szczególnie po debiucie. Ważne, aby organizatorzy chcieli wyciągnąć wnioski na przyszłość:)
Cieszę się z dzisiejszego startu! Zaskoczony jestem tylko skąd taka energia w nogach???  Mimo podbiegów do samego końca leciałem  jak na skrzydłach:) Nie tylko skutecznie odparłem ataki przed stadionem, ale na bieżni minąłem jeszcze kilku rywali:)
Niespodziewany skok formy?
Jak zwał tak zwał;) Dziś to był mój dzień!

1 komentarz:

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13