"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

środa, 23 września 2015

Jesień...

już mamy od dzisiaj!

Pierwszy dzień jesieni, pierwsze jesienne bieganie i jesienne "morsowanie" hi,hi... Woda coraz chłodniejsza, ale to jeszcze nie "krioterapia dla ubogich" he,he... Wczoraj w nocy było tylko sześć kresek powyżej zera, a dziś ponad dziesięć zatem lato dzielnie się "broni" i nie ma zamiaru ustępować kolejnej porze roku;)

Jak to zwykle w środy bywa;) zrobiłem spokojne bieganie na stałej trasie i dziesięć przebieżek dla przewentylowania płuc. Fajnie tak chociaż raz w tygodniu polatać dla odmulenia i przymuszenia nóg do szybszego przebierania:)

Pogoda biegowa:) i głód biegania po wczorajszej gimnastyce, więc trening był czystą przyjemnością:) Dobra pogoda, lecz niestety liczba biegaczy i kijarzy na
"Bałtyku" gwałtownie spadła:( 
Run zacznie się ponownie na wiosnę, kiedy co nie którzy przed wakacyjnym plażowaniem będą chcieli wcisnąć się w zeszłoroczny strój kąpielowy hi,hi...  
A przecież teraz są właśnie super warunki do wszelkiej aktywności fizycznej. Nie ma upałów, a umiarkowane temperatury dają komfortowe samopoczucie, bo organizm się nie przegrzewa. Wystarczy tylko się odpowiednio ubrać.

Czternaście kilometrów z buta i pływanie to podwójna dawka endorfin:) Dziś szczególnie potrzebna przed wizytą u stomatologa he,he... Wolałbym w zamian przebiec maraton, no ale jak mus to mus;) Trzeba dbać, żeby Ktoś nie powiedział, że na bieganiu zęby zjadłem;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13