"aktywność fizyczna i przemyślany sposób odżywiania mogą być przyczyną przewlekłego dobrego stanu zdrowia"

niedziela, 26 lipca 2015

Pustynna Ośmiornica...

w Siedlcu pod Janowem to jedna z rewelacyjnych kameralnych imprez:) Wcześniej w podobnym klimacie Grzegorz Dors organizował lokalne zawody w Złotym Potoku w Alei Klonów. Teraz z zespołem fajnych ludzi robi coraz większe imprezy. Ale atmosfera "rodzinna", fajny przebieg trasy i przychylność dla biegaczy pozostała niezmienna:)

Sporo znajomych twarzy, przyjacielskie pogaduchy, żarty, trochę ścigania i czym chata bogata tym wszystkim biegaczom i nordicom rada - przychylić nieba he,he...

Pogoda również wykazała się przychylnością i po wczorajszym jeszcze upalnym dniu dzisiaj lekkie ochłodzenie, orzeźwiający wiaterek i chwilami niewielkie zachmurzenie - super!

Trasa kapitalna! Trochę dobiegu do Pustyni Siedleckiej;) a potem nie dość, że dużo piachu w "piaskownicy" to jeszcze non stop góra - dół nieco wytchnienia i znowu podbieeegggg i zzzbieg hi,hi....
https://picasaweb.google.com/104418756008194431802/PustynnaOsmiornica
Biegło mi się świetnie, lecz to w dużej mierze zasługa Karoliny:-) Dziękuję Ci za towarzystwo i wspólną walkę z pustynnym piachem;)

Wielkie brawa dla organizatorów i niezwykle sympatycznych wolontariuszy na trasie:) To było dobre niedzielne przedpołudnie spędzone w miłym Gronie :-)

2 komentarze:

  1. Tomku, znalazłam się tam dzięki Tobie i dzięki Tobie udało mi się przebrnąć przez piaski. Dziękuję Ci z całego serca za Twoje cudowne i zbawienne towarzystwo oraz ogromne wsparcie jakim mnie obdarzyłeś na trasie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Karolina wzajemnie :) Bez Ciebie to nie byłoby To ;)

    OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu:

Translator

"...łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną, a ziemią..." Rdz.9,13